mse.com

PAYPAY


 INTERNETOVÁ PENĚŽENKA PAYPAY

 
PayPay je platební systém s funkcemi peněženky ve vašem mobilním telefonu a na internetu.

Se službou můžete peníze komukoliv poslat, nebo od kohokoliv přijmout na číslo mobilního telefonu (SMS), emailovou adresu, PayPay účet, nebo bankovní účet. Operace jsou zadávány SMS zprávou z Vašeho mobilního telefonu, nebo přes PayPay.com, na internetových stránkách obchodníků, nebo přes PayPayDesktop.

 Platby a posílání peněz

Platby v rámci PayPay do celého světa jsou okamžité a bezplatné (t.j. z PayPay účtu na PayPay účet, na email), resp. s minimálním poplatkem (na SMS).

Platby z PayPay na bankovní účet jsou neporovnatelně lacinnější než bankovní převody, především při platbách do zahraničí. Peníze jsou připsány do 0-5 pracovních dní.

 Převod z bankovního účtu na váš PayPay účet

Na svůj PayPay účet si pošlete peníze (nabijete) ze svého bankovního účtu v libovolné bance na světe. Zvolte takovou sumu, jakou budete potřebovat v nejbližším období na svém PayPay účtu. Je to stejný postup, jako když si vybíráte hotovost z bankomatu. Stejně tak můžete i přijímat peníze od neregistrovaných v PayPay.

Při převodech v bankách je důležité uvést číslo PayPay účtu.

 Založení PayPay účtu

Registrovat s PayPay se může každý, kdo má email. Osobní účet je pro jednotlivce a Podnikatelský účet pro podnikatele a společnosti. Účet se vám vytvoří automaticky po vyplnění registračního formuláře a ověření emailové adresy. Můžete si přidat i číslo vašeho mobilního telefonu, které bude ověřené SMS klíčom. To si můžete přidat i později.

Celá registrace je bezplatná a trvá přibližně 3 minuty.

 Po přihlášení

Po přihlášení do PayPay si můžete otevřít další účty, osobní nebo podnikatelské v nabízeném menu. K PayPay účtu si můžete přidat PayPay kód zadarmo. Ten zjednoduší přijímání plateb a peněz, které jsou zasílány SMS zprávou a přes formulář PayPayQuick.

Jestliže vlastníte nebo používáte US bankový účet, můžete si ho přidat k PayPay v Nastaveních a po jeho ověření (cca. 4 pracovní dny) ho budete moci přímo využívat online.

 PayPay: cíl a poslání

PayPay vznikl v roce 2003 s vizí ulehčit platby a posílání peněz v rámci celého světa. Cílem společnosti je poskytnout našim klientům co nejjednodušší způsoby posílání a přijímání peněz.

Především platby v restauracích, kinech, v taxících, známým... kdekoliv a komukoliv, kdo má mobilní telefon, email nebo účet v bance.

 Registrace do systému

Registrovat do systému PayPay se můžete zcela jednoduše zde:

 


Copyright © 2004-2006 VDCH