mse.com

 home page  »  literatura  »  mailová adresa  »   PYRON  »   narozeniny slavných  »  měření geopatogenních zón

Barvy ve chromoterapii


Základní barvy pro pyramidální chromoterapii:

Chromoterapie, tedy léčba barvou, patří k tradičním léčebným postupům našich předků. Je to metoda harmonizace fyzické, psychické a emoční stránky osobnosti pomocí barev. Moderní výzkumy potvrdily následující účinky barev na lidský organismus. V součinností s pyramidální energií je dosahováno zajímavých výsledků. Následující barevná škála je vhodná pro terapii prostřednictvím výrobku PYRON.

Pro test výběru vhodné barvy pro pyramidální chromoterapií klikněte na název barvy nebo na ikonu monitoru.

Jméno barvy #kód
Bílá #ffffff
Fialová #9400d3
Indigo #4b0082
Světlemodrá #87cefa
Zelená #008000
Žlutá #ffff00
Oranžová #ffa500
Červená #ff0000
Černá #000000

 

Terapeutické účinky barev v pyramidální léčbě.

Pyramidu je možno pomocí její povrchové barvy užívat k podpoření konkrétního terapeutického cíle. Je ale také možno použít pyramidu obecné základní barvy a postavit ji na podložku ze čtvercového papíru požadované barvy tak, aby barevná informace byla absorbována a transmitována pyramidální energií.

Červená barva – se používá na posilnění organismu při ztrátě energie a vyčerpanosti, při fyzickém a psychickém oslabení, nedostatečné sexuální aktivitě. Červená barva má největší intenzitu pronikání až velice hluboko do organismu, tam, kde je největší deficit energie. Povzbuzuje vitalitu a krevní oběh, přináší úlevu při bronchitických a revmatických obtížích.

Žlutá barva  – posilňuje nervovou soustavu, povzbuzuje, uklidňuje a obveseluje. Je vhodná pro povzbuzující účinek před významnou životní událostí nebo činností, kdy očekáváme zvýšenou námahu nebo stres. Povzbuzuje pozitivní myšlení, dodává energii svalstvu, podporuje léčbu ekzémů.

Zelená barva – přináší klid, uspokojení a vnitřní vyrovnanost, harmonizuje organismus, správným směrem spojí myšlenky a touhy s možnostmi. Odbourává agresivitu, hněv a nenávist. Podporuje duševní pohodu a relaxaci, odpočinek a posílení zraku, snížení krevního tlaku a nespavosti.

Modrá barva – dává klid, harmonii a ještě více uvolnění. Zprostředkovává klid a pocit bezpečí, působí terapeuticky na ty osoby, které trpí strachem a obavami. Nabijí organismus optimismem a vírou ve vlastní síly. Vyvolává pocity dálek, tajemna, nekonečnosti a věčnosti, přilévá do organismu především duchovní energii. Po "modré léčbě" je vhodné meditovat Podporuje koncentraci a kreativitu, klid, vyrovnanost, pomáhá v boji s nadváhou a celulitidou.

Fialová barva – způsobuje nejvyšší uvolnění, splynutí s přírodou, nabití kosmickou energií.

Výběr barvy pro pyramidální chromoterapii.

V celé barevné pyramidální léčbě je nejdůležitější otázka výběru správné barvy, která bude léčivě působit na organismus. Tento výběr se obyčejně dělá radiesteticky. Pomocí kyvadélka nebo bioindikátoru můžeme radiesteticky zjistit nedostatek a hlad organismu po některé konkrétní barvě. K tomuto slouží právě barevné škály (základní na této stránce nahoře a rozšířená - odkaz pod článkem). Kyvadélko se začne při správném postupu otáčet, kývat anebo vychylovat při barvě, která je doporučena k užití. Zjistíme, které barvy máme nedostatek a můžeme to vyhodnotit i na stupnici. Tento způsob měření provádíme před a po barevné pyramidální léčbě, na ověření jejího léčebného přínosu. Bioenergie člověka po energetizaci barevnou pyramidální léčbou by měla vzrůst.

 

Chufupyr.jpg (18412 bytes)

NAVRCHOLU.cz

Pokud chcete sdělit svůj názor ostatním, založili jsme 10.5.2004 diskusní fórum, ve kterém si můžete sami založit vlastní debatní skupiny na neomezené téma! Vstup zde.  

 

diskusní fórum       

TOPlist


Copyright © 2004-2005 Ing. Milan Selingr