mse.com

 home page  »  měření geopatogenních zón  »  další osobnosti

Stanislav Brázda - Stanley Bradley


Stanislav Brázda 
* 30. května 1948 v Děčíně
Stanislav Brázda, Stanley Bradley
. Před rokem 1989 vystudoval střední elektrotechnickou školu a pracoval v různých profesích. Když se uvolnily podmínky pro podnikání, zakládá realitní kancelář, jazykovou školu a později i seznamovací agenturu. Věnuje se obchodům s přírodními vitamíny a minerály. Stává se z něj odborník na mystéria lidské duše a psychotronik, pracující s kyvadlem. Sám sebe charakterizuje spíše jako diagnostik. Fenoménem siderického kyvadla se zabývá přes dvacet let. Kyvadlo mu bylo pomocníkem v jeho práci při zjišťování skutečného stavu nemovitostí a realit. Stále více se ale soustředil na mezilidské vztahy a založil seznamovací agenturu. Pokouší se zjišťovat příčiny problémů v partnerských vztazích, vztazích mezi dětmi a rodiči, příčiny alkoholismu, příčiny užívání drog a hledat řešení  těchto problémů. V poslední době se věnuje především zdravím a zdravému způsobu života. Na tomto poli má neuvěřitelné výsledky. Žádaná je jeho publikace Jak se dožít 140 let, která se dočkala v roce 2009 už 3. vydání.

Zabývá se alternativními způsoby diagnostiky všech živých organismů, zjišťuje příčiny alergií, lupenky, duševních poruch, rakoviny, ale i nespavosti, příčin nejenom psychických onemocnění, hledá příčiny epilepsie, roztroušené sklerózy, Parkinsonovy choroby, dětské obrny, kloubních onemocnění, obezity, nemocí srdce, nemocí mozku a jiné.  Svou prací dokládá, že lze zjistit i příčiny neplodnosti, plodné hodiny a dny, diagnostikuje příčiny hormonálních poruch, poruch štítné žlázy, gynekologických problémů, atd. Zabývá se testováním množství důležitých látek v těle, zejména v oslabených orgánech, sestavuje jídelníčky pro osoby, které trpí nedostatkem nebo přebytkem některých látek.

Vynikajících výsledků dosahuje i v oblasti detekce geopatogenních a psychosomatických zón, radonového záření, vody, plísní a ostatních škodlivých látek. Zjišťuje statiku domů, cenu nemovitostí, vhodné místo a čas pro stavbu domu, bytu, testuje vhodnost stavebních materiálů pro stavbu domu. V oblasti personalistiky a lidských zdrojů se zabývá testováním zaměstnanců, zjišťováním talentu a IQ, v samotném podnikání pak doporučuje vhodné směry v podnikání, pracuje na posouzení podnikatelských záměrů a investic...

Zájemcům doporučí vhodný talisman nebo amulet, jeho tvar i materiál . Pokud se chcete zabývat virgulí nebo siderickým kyvadlem, doporučí vám i zde jeho tvar a vhodný materiál, otestuje a posoudí i schopnosti jedince k práci v okultních vědách.

Další aktivity:

Pro časopis Astro psal na pokračování o práci s kyvadlem sérii článků, kterou nazval "Škola psychotroniky". Po skončení tohoto seriálu ji vydal svým nákladem v počtu 2x 10.000 ks. Ve třetím vydání knihy byly již poznatky z psychotronické poradny, ve které se autor snaží dokazovat své teorie o způsobech léčby nemocí netradičním způsobem - zjištěním příčiny nemocí a odstraněním příčiny. V současné době vychází čtvrté, opět doplněné vydání Školy psychotroniky. Kniha byla úspěšně vydána i na Slovensku.

Autor tvrdí, že příčinou nemocí, zvláště těžkých a z hlediska dnešní medicíny nevyléčitelných, je neschopnost organismu přijímat životní energii, vitamíny, minerály a léky. Autor je schopen zjistit, proč organismus není výše uvedené přijímat a je schopen najít způsob, jak tento stav změnit. Poznamenává, že organismus se stresem nebo nevhodnou stravou, či kombinací obojího dohromady v pudu sebezáchovy "zablokuje" vůči vydání poslední "kapky" energie, vitamínů či minerálů, ale současně se "zablokuje vůči jejich plnému přijímání, protože energie v těle se rozdělí a energie je pouze v jedné polovině těla a jen v některých orgánech. Proto se podařilo autorovi vyléčit již případy roztroušené sklerózy a Parkinsonovy nemoci, o které autor tvrdí, že vznikne neschopností oslabeného orgánu, v tomto případě mozku, přijímat energii, vitamíny (zejména B12), minerály (zejména fosfor). Našel i způsoby, jak organismus "odblokovat" jednoduchým způsobem - akupresurou. Proto se mu asi podařilo "vyléčit" i některé druhy rakoviny, některé druhy cukrovky, epilepsii, a některé druhy duševních poruch ( např. i maniodepresivní psychóza).

Tímto způsobem i našel důvody neplodnosti žen, či neschopnosti některých žen plod donosit- příčinou bylo malé množství životní energie pro "zablokovaný organisnus" (asi 50 žen již po dříve neúspěšných pokusech přišlo do jiného stavu či donosilo plod), několik lidí s nemocnou štítnou žlázou zachránil od operace štítné žlázy. Podařilo se podstatně zlepšit zdravotní stav lidí po mozkové obrně, ochrnutí po mozkových příhodách, odstranit důsledky lupenky, ekzémů, atd. Podařilo se mu vyléčit i dostihové koně a zjistit příčinu jejich nemoci, vyléčil i několik psů, atd. .

V r. 97 vydalo nakladatelství FORMÁT knihu s názvem "TAK TO NEBYLO", kde autor netradičním způsobem využil své schopnosti odhalit vše o živých i mrtvých a popsal známé osobnosti a způsoby jejich smrti, které se prodalo 10.000 ks. Další úspěšnou knihou je "O magii, lásce, sexu", které se vydalo v prvním vydání 15.000 ks a polovina nákladu byla prodána první měsíc. V této knize jsou popsány příčiny vzniku partnerských vztahů, ale i důvody, proč vztahy končí, popsány problémy v partnerských vztazích a možnosti jejich řešení, způsob, jak se zbavit emocionálního poškození z dětství, jak provádět voodoo a jak se proti němu bránit, dále jak dosáhnout štěstí a rovnováhy v životě, atd.

Tato knihy nyní vyšla v druhém doplněném vydání s názvem Jak najít toho pravého a jak si ho udržet.  K další knize (O životě a smrti) autora inspirovali klienti svými dotazy na bývalé a budoucí životy. Stanislav Brázda prozrazuje, že jeho snem je pracovat ve výzkumu léků a potravinových doplňků , dokazovat jeho teorie v praxi.

Od r. 94 pravidelně dopisuje autor články do časopisů, odpovídá na nevysvětlitelné záhady - dopisy čtenářů, pomáhá odhalovat rodičům talenty dětí, dispozice k nemocem, vystupuje v rozhlasech a v TV, kde i do živého vysílání odpovídá posluchačům na dotazy, atd. Byl hostem i tak věhlasného pořadu jako je Všechnopárty Karla Šípa na ČT 1 (13.7.2010, pro shlédnutí klikněte ZDE, další hosté Boris Tichanovský a Slávek Hlas) a popularitu mu získalo i vystoupení v TV Barrandov, které si vychutnaly statisíce lidí :-)  (Proč mě svěděj..., pro shlédnutí klikněte ZDE).


 

Měření geopatogenních zón ve Vaší domácnosti

 

I v roce 2015 pokračuje koordinované měření geopatogenních zón v celé České republice v rámci projektu, který podporuje racionální, ekologické a zdravé životní prostředí. Máte-li zájem o proměření geopatogenních zón a jiných škodlivých energetických polí ve Vaší domácnosti v rámci tohoto celostátního projektu, můžete požádat o zajištění měření i Vy.
  
O měření můžete požádat jednoduše zde. V krátké době budete kontaktováni a informováni o konkrétních podmínkách, za jakých měření probíhá. Zodpovíme Vám dotazy týkající se průběhu měření a bude s Vámi domluven termín, který Vám nejlépe vyhovuje, proto v žádosti uvádějte i telefonní číslo - mobilní nebo na pevnou linku*). 
  
 

Copyright © 2004-2011 VDCH

/P>