mse.com

 home page  »   mailová adresa  »   PYRON  »   narozeniny slavných  »  měření geopatogenních zón

J. Kuchař - Kde se bere tajemná energie pyramid?


Tato stránka je zaměřena na komplexní problematiku geopatogenních zón. Jelikož informace jsou na internetu dosti roztříštěné, naším cílem je zjednodušit jejich vyhledávání a přispět tak k poznání. Rozsah informací bude průběžně rozšiřován. Pokud máte zájem o zveřejnění Vašeho názoru na GPZ, použijte naši emailovou adresu.

Kde se bere tajemná energie pyramid

Co skrývají monumenty

Ve 30. letech minulého století našel francouzský badatel Antoine Bovis v nitru Cheopsovy pyramidy kočku. Byla mrtvá, ale nezetlela: zbyla z ní dokonalá mumie. Nález jej přiměl k řadě experimentů, kterými ověřil, že vnitřní prostor pyramid je skutečně nabit energií, která dokáže například konzervovat potraviny, urychlit klíčení semen nebo zlepšit zrání dřeva. Američtí badatelé Bill Schull a Ed Pettit přišli před čtyřiceti lety s experimenty, které prováděli v dokonalých proporčních kopiích Cheopsovy pyramidy. Zabývali se zejména mozkovou aktivitou lidí umístěných do pyramidy, která se skutečně měnila. Jejich experimenty kromě toho potvrdily, že lidem v pyramidě rychleji mizí modřiny a lépe se hojí rány a popáleniny. V oblasti pyramidologie neboli využití energetického potenciálu pyramid se jako drahokam blyští jméno českého badatele Karla Drbala. Tento muž začátkem 50. let minulého století patentoval broušení žiletek v malé pyramidě.

Byliny z pyramidy

Energie pyramid se dnes využívá po celém světě. Znalec alternativní medicíny Jiří Janča a nezávisle na něm bylinář Pavel Váňa odzkoušeli, že byliny sušené v pyramidě vydrží déle a že se v nich koncentruje vyšší obsah účinných látek. Podle nich je nejúčinnější zóna v jedné třetině výšky pyramidy. Zajímavé jsou také zkušenosti akupunkturistů, kteří v malých domácích pyramidách sterilizují jehly, nebo venkovanů zabývajících se v Německu a Rakousku zemědělstvím, kteří používají pyramidálně "zpracovaného" osiva a krmiva. Vědci, pokud energii pyramid neodmítají, připisují tyto zvláštní efekty buď změně ionizace uvnitř pyramidy, nebo průběhu elektromagnetických siločar.

Chufupyr.jpg (18412 bytes)

NAVRCHOLU.cz

 

      

TOPlist


Copyright © 2005-2011 VDCH